“Хресна хода із чудотворною іконою”: Після знищення ЧФ РФ у Севастополі окупанти “знайшли вихід із ситуації”

Новини

Російські окупанти хочуть влаштувати “хресний хід” у Севастополі із іконою Федора Ушакова, яка нібито була у будівлі штабу Чорноморського флоту РФ під час удару. Росіяни побачили у цьому “сакральне значення” для себе. Про це написав так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, передають Патріоти України.

Він побачив”справжнє диво” у цьому. Ба більше, російський “посадовець” вірить, що ікона принесе їм “перемогу” у війні проти України. Смішно, та окупант наголосив, що “Федір Ушаков не програв жодної битви”, натякаючи на “непереможність РФ”, у яку він щиро вірить.

“Ця ікона із фігурою святого — зі штабу Чорноморського флоту. Напередодні отець Сергій мені написав, що дерев’яна рама повністю згоріла, а образ святого, написаний на дереві, уцілів і не вражений вогнем після атаки ЗСУ. Подивіться самі на фото – який стан має ікона. Ми з вами стали свідками справжнього дива!”, – йдеться у його повідомленні.

У честь цього Розвожаєв запропонував РПЦ та командувачу Чорноморського флоту Віктору Соколову 15 жовтня здійснити хресну ходу із “чудотворною іконою” по всіх населених