“Хворі фантазії”: у Винника прокоментували чутки про “онкологію” та обнадіяли його поверненням на сцену

Новини

Голова фан-клубу виконавця Олега Винника Валерія Барон, котра продовжує спілкуватися з артистом та його командою від початку повномасштабної війни, спростувала чутки про його “онкологію”. Вона також запевнила, що артист повернеться на сцену. obozrevatel.com

У Валерії Барон склалося враження, нібито комусь хочеться, щоб співак не повернувся в Україну і на сцену. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook

Голова фан-клубу зірки назвала інформацію блогера Богдана Беспалова про лікування Винника від онкології “хворими фантазіями”. Вона додала, що всі плітки про нього – “відверта брехня”.

“Звідки така інформація? Лікар, лікарня, медичні документи, підтверджуючі діагноз? Немає? Чому немає? Та тому що у Берліні, як і у всьому цивілізованому світі діє принцип лікарської таємниці”, – написала Валерія Барон.

"Хворі фантазії": у Винника прокоментували чутки про "онкологію" та обнадіяли його поверненням на сцену

Також шанувальниця творчості виконавця дорікнула колегам артиста, які коментували його “зникнення”.

“Винника не потрібно прикривати. Він не зробив нічого поганого. А постійні коментарі-здогадки колег і тих, хто ще вчора називав його другом, з насмішками, мовляв зник/втік/помер, можливо потрібні для власного піару коментуючих. Знаєте, навіть його відсутність у публічному просторі не залишає їх у спокої. Мабуть хвилюються, що рано чи пізно він таки з’явиться. І він з’явиться!” – заявила авторка посту.

Як відомо, Олег Винник перед початком повномасштабного вторгнення заявив про проблеми зі здоровʼям. За словами відомої ведучої, з ним на зніманні шоу “Маска” був лікар. Невдовзі після 24 лютого минулого року він припинив виходити на звʼязок.

"Хворі фантазії": у Винника прокоментували чутки про "онкологію" та обнадіяли його поверненням на сцену

Раптове зникнення дало поштовх чуткам про хворобу зірки. Раніше фанати Винника припускали, що він зіткнувся з онкологією. Колеги та близьке оточення виконавця підтвердили, що він серйозно хворіє, проте не назвали діагноз. Відомо тільки, що від недуги артист лікується в Німеччині.

У Берліні артист не сидить без діла, а допомагає ЗСУ. За співпрацю та волонтерську діяльність він навіть отримав дві нагороди.