“І без хробака не дуже апетитно виглядає”: у школі вибухнув скандал через харчування для дітей, фото та деталі

Новини

Комісія провела перевірку у навчальному закладі та виявила низку порушень.

В одній з шкіл Волсвинського населеного пункту, що входить до складу Червоноградської громади в Львівській області, директорка виявила хробака в їжі для дітей. Очільниця закладу освіти, Марія Семенова, поділилася цим інцидентом у своєму Facebook-повідомленні.

Зазначено, що вона негайно звернулася до постачальника зі скаргою, але відповідь, отримана від компанії, викликала деяке здивування. Постачальник вважав, що знайдений черв’як є фруктовим і ніяк не пов’язаний із кашею, в якій його виявили.

Семенова також зазначила, що в школі не працює власний кухар, тому заклад користується послугами кейтерингової компанії, яка постачає харчування на замовлення.

У директорки школи існують кілька суттєвих претензій до компанії, що постачає у школу їжу:

Відсутність меню у паперовому вигляді, замість цього отримування особистих повідомлень у Viber.

Низька якість продуктів, як, наприклад, недостатня кількість харчових волокон у макаронах.

Постачальник доставляє до школи нектар, який містить значну кількість цукру, замість соку.

Комісія провела перевірку у закладі освіти та виявила, що замість зазначеної у меню пшеничної каші, була подана кукурудзяна каша, а замість соку – нектар із глюкозно-фруктозним сиропом у складі. У протоколі перевірки відзначено, що компанія не повідомляла про заміну продуктів.

Інший приклад надзвичайної ситуації стався, коли дітям мало подавати запечену картоплю з куркумою, овочеве соте та сирну запіканку з ягідним кюлі, а вони отримали картопляне пюре, смажену рибу та тушковану капусту. Школу не попередили про зміни в меню. Важливо відзначити, що школа не може самостійно розірвати договір із постачальником їжі, оскільки цей договір був укладений відділом освіти.

І це навіть попри те, що батьки зі школи особисто їздили до начальника відділу освіти та вказували на порушення. Українці в коментарях зійшлися в думці на тому, що воно й без черв’яка не дуже апетитно виглядає.