“І не гріх вам, отче?”: прикордонники спіймали священика з цікавою знахідкою в телефоні

Новини

Прикордонники зупинили автомобіль на в’їзді до Києва, який перевищив швидкість. За кермом був священик Української православної церкви (Московського патріархату). У його телефоні прикордонники виявили чимало цікавих знахідок.

Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України. politeka.net

Зазначається, що священик 1969 року народження є уродженцем російської федерації. При цьому він уже давно мешкає в Україні і навіть має українське громадянство. У його мобільному телефоні прикордонники знайшли компрометуючі матеріали російського спрямування.

Так, у його закордонному паспорті є позначки про перетин кордону росії – останні датовані 2021 роком. Також чернець мав трудову книжку росії, в якій зазначено, що до 2016 року він працював на одному із заводів у країні-агресорі.

У мобільному телефоні прикордонники виявили підписки на телеграм-канали російської пропаганди, квитанції про оплату в банку росії, безліч номерів російських операторів та листування, в якому священик цікавиться правилами в’їзду на територію росії.

Закордонний паспорт та телефон чоловіка свідчили, що, незважаючи на українське громадянство, він активно їздив до росії, заробляв там і любив телеграм-канали розпропаганди. І не гріх вам, отче? Для подальшої перевірки священнослужителя було передано компетентним органам.