Іран пішов на угоду з РФ: українців попередили, що масовані атаки по всіх областях можуть повернутися

Новини

Масовані ракетні атаки окупантів по всіх областях України можуть повернутися, росіяни мають такий потенціал. На жаль, до закінчення війни та перемоги України загроза таких атак є, і українцям треба бути готовими.

Про це в ефірі “Фабрики новин” розповів військовий експерт Петро Черник. politeka.net

За його словами, окупанти ще мають потенціал, тому на Україну можуть обрушитися і ракетні, і шахедні атаки.

“Ворог показав, що такий потенціал у нього ще залишається. І те, що сьогодні сталося, ця атака, лише продовження аргументації, що вони від цього типу атак не відмовляться, на превеликий жаль. Іран пішов на угоду з Російською Федерацією, і на мій погляд, у межах до 100 безпілотників на місяць Росія може мати у своєму бойовому забезпеченні”, – каже Петро Черник.

За його словами, змішані та чисті цикли таких атак триватиме. Тому що у філософії РФ у цьому питанні нічого не змінилося.

“Вони вважають, що чим більше вони завдадуть шкоди, як нашій військовій, так і громадянській інфраструктурі, тим більше шансів посіяти страх і паніку між українців. Але насправді вони досягають абсолютно протилежних результатів. А в цілому, ракетно-шахедова загроза не скасувалась і не скасується до завершення цієї війни”, – каже військовий експерт.