Іспанець після сварки з батьками почав рити підземний будинок: результат здивував усіх (фото)

Новини

Хлопець посварився зі своїми батьками через те, що вони заборонили йому надягти спортивний костюм для прогулянки до сусіднього села.

14-річний Андрес Канто з Іспанії посварився з батьками та почав рити яму у своєму саду, а вже через вісім років перетворив її на повне приміщення для проживання. tsn.ua

Про це пише видання Mirror.

Хлопець посварився зі своїми батьками через те, що вони заборонили йому надягти спортивний костюм для прогулянки до сусіднього села. Після сварки Андрес схопив дідову кирку та почав рити землю в саду, щоб кудись виплеснути власний гнів. За вісім років невелика ямка перетворилася на підземну печеру зі сходинками, які ведуть до двох окремих кімнат. У схованці хлопець поставив ліжко, дзеркало та крісло, а також обладнав приміщення колонками, розетками, вугільною піччю і провів Wi-Fi.

Андрес навчається на актора в Мурсії, але все ще знаходить час для роботи над своїм проєктом.

“Під час пандемії я досяг великих успіхів в обладнанні печери, але тепер у мене менше часу на це. Я присвячую лише чотири години на тиждень, щоб копати печеру”, — сказав Андрес.

Вирита печера займає приблизно п’ять квадратних метрів саду. “Уся моя родина та друзі звикли до печери, деякі з них навіть люблять допомагати, риючи землю”, — пояснив він.

“Іноді я натрапляв на великий камінь, і після годин копання мене могло засмучувати те, що я майже нічого не зробив”, – зізнався Андрес. Спочатку ґрунт хлопець виймав відром, але згодом вивчив техніку археологічних розкопок і робота стала легшою.

Згодом хлопець почав облаштовувати кімнати, і для цього застосував аркові входи та склепінчасті стелі з посиленими колонами, щоб запобігти обвалу.

Андрес сказав, що це — прохолодне місце для відпочинку влітку, в найспекотніші місяці року тут постійно зберігається 20 або 21 градус. Однак він додав, що іноді це помешкання затоплює під час сильних дощів, тож це приваблює комах, павуків і равликів.

Літом температура у виритому домі доволі комфортна / ©

Літом температура у виритому домі доволі комфортна

Приміщення всередині обладнані розетками та навіть Wi-Fi / ©

Приміщення всередині обладнані розетками та навіть Wi-Fi

Хлопець вже навчається на актора у Мурсії, але все ще знаходить час для роботи над проектом / ©

Хлопець вже навчається на актора у Мурсії, але все ще знаходить час для роботи над проектом