Історія про українського захисника зворушила користувачів мережі, фото: “Дякую тобі…”

Новини

Українка поділилася зворушливою історією про українського захисника, який їхав автобусом до рідних додому з Бахмута.

Захисник їхав додому до рідних у відпустку з Бахмута, про це повідомила Юлія Семенченко у Фейсбуці у групі ” Пошук людей під час війни “.

“Очі дуже втомлені, намагався всім посміхатися, але було видно, як нелегко йому це дається. Організм відчув безпеку і вперто засинав, воїн марно намагався з цим боротися. Через хвилин 20 втома взяла гору, він заснув. politeka.net
Увага всіх, хто сидів поруч, була прикута до сплячого.

Водій у дзеркало спостерігав за тим, що відбувається, скинув швидкість, щоб менше трясло, постійно повторюючи “спи синок, спи рідний “. Спасибі, тобі солдат за наш ранок, за те, що ми дихаємо, живемо, – написала Юлія слова подяки захиснику.

“Доземний уклін кожному солдату, кожному воїну, кожному батькові, чоловікові, братові чи синові; кожній матері, дружині, сестрі, доньці, які захищають, підтримують, чекають та моляться за нашу перемогу, мир і спокій! Благослови Господь!,

“Дякуємо вам,захиснику, низький вам уклін,що ми можемо прокидатися вранці,бережи вас боже”,

“Боже милосердний поверни їх до дому всіх живими. Ангели небесні охороняєте кожного хто стоїть на сторожі за нас. Дякую вам наші воїни, низький уклін” , – пишуть украинці у коментарях.