Ізраїль направив США важливу інформацію про іранські дрони-камікадзе в Україні

Новини

Ізраїльські військові провели детальну експертизу БПЛА іранського провадження.

Президент Ізраїлю Іцхак “Бужі” Херцог поділився розвідувальними даними з Америкою з метою підтвердити, що Іран постачав до Росії дрони, які потім путінські війська запускали містами України, повідомляє  The Times of Israel .

Політик наголосив, що саме ці БПЛА призвели до руйнувань інфраструктури в Україні. Він закликав світову спільноту до жорсткої відповіді на такі дії.

Під час візиту до Вашингтона Херцог провів переговори з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, а в середу, 26 жовтня, планує зустрітися з президентом Джозефом Байденом.

“Іранська зброя відіграє ключову роль у дестабілізації нашого світу, і міжнародна спільнота має здобути з цього уроки зараз і в майбутньому. Світ має говорити з Іраном жорсткою, єдиною та безкомпромісною мовою”, – наголосив президент Ізраїлю.

Офіційний Єрусалим наполягає на жорстких та рішучих діях проти Ірану, який вважає своєю найбільшою загрозою. При цьому саму Росію керівництво Ізраїлю намагається сильно не чіпати, надаючи цю справу американцям. Як пояснюють експерти з цієї країни, влада намагається не провокувати агресора і замість публічної критики намагається допомогти Україні іншими способами.