Ізраїль передасть Україні важливу систему, яка пройшла випробування в Києві: “Дає 90% результату”

Новини

Ізраїль ще на початку вторгнення росії в Україну відмовився допомагати одній зі сторін конфлікту озброєннями. При цьому країна активно допомагає Україні гуманітаркою. Нещодавно стало відомо, що Ізраїль направить також важливу систему, яка пройшла випробування у Києві.

Про це детальніше розповів військовий експерт Олег Жданов у своєму стримі, який опублікував “24 Канал”. politeka.net

Зокрема, Олег Жданов заявив, що йдеться про систему оповіщення, розроблену ізраїльськими інженерами. Так Україна вже почала отримувати радари для нової системи оповіщення загрози. Виробляє такі радари ізраїльська компанія RADA Electronic Industries.

“У Києві вже працює ця система не перший тиждень. Це був пілотний проект оповіщення про ракетну загрозу. Тобто ця система дає команду або подачу сигналу – або його неподачу. Система працює ефективно – у Києві стала рідше звучати сирена саме через те, що система визначає кількість ракет і їх напрямок. Відповідно дає більш точні показники. Дає 90% результату”, – відмітив Олег Жданов.

Експерт зазначив, що передача таких радарів говорить про те, що ізраїльська система пройшла успішне випробування у Києві. Тому Ізраїль передасть нові радари для інших областей України.