“Йдуть приготування до відходу Лукашенка”: у Білорусі починається турбулентний період, хто прийде до влади

Новини

Білоруський політичний та громадський діяч, кандидат у президенти Республіки Білорусь у 2010 році, розповів, хто може посісти місце Лукашенка.

За словами Андрія Саннікова, у Білорусі розпочався турбулентний період через хворобу диктатора Лукашенка.politeka.net

Санніков каже, що поганий стан здоров’я Лукашенка був “на лице” ще до поїздки на парад до Москви.

“Це відомо було і видно, що він погано почувається. І коли Путін наказав йому з’явитися на 9 травня в Москву – він уже був у поганому стані. До цього з’являвся зовсім осиплий – видно що щось не в порядку.Те, що людина в поганому стані, що здоров’я у неї зовсім ні до біса – це було видно. І все це породжує чутки і вже якісь перші приготування до відходу диктатора“, – каже Санніков.

Також білоруський політичний діяч припустив, як можуть розвиватися події після смерті Лукашенка та до кого перейде влада.

“За Конституцією влада має перейти до його наближеної Кочанової [прим. ред. – Глава Адміністрації президента Республіки Білорусь]. Про Конституцію складно сказати – вона була розтоптана Лукашенком кілька разів. Але ніхто не сприйме всерйоз із силовиків Кочанову, жінку, на чолі, навіть тимчасово.

І тут почнеться і навіть уже почалася, я впевнений, така під килимова боротьба, яка може виплескуватися назовні, за участю Лукашенка, коли він приходить до тями і буде якісь перестановки робити, і за участю Москви, яка зараз активно впливає на все процеси у Білорусі. Я думаю зараз розпочнеться турбулентний період у політиці Білорусі”, – резюмував білоруський політик.

Джерело: Politeka Online.