“Його любили всі, з ким він був знайомий”: на війні загuнув відомий український хокеїст

Новини

11 листопада на Донеччині захищаючи Україну, загuнув український хокеїст 22-річний Макар Єрофеєв. Він грав за кілька дніпровських команд.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис у Facebook Федерації хокею України.

Що відомо

Макарові було лише 22 роки. У мирні часи він професійно займався хокеєм і грав за дніпровські команди “Зеніт”, “Яструби” та “Аврора”.

У ЗСУ Макар встиг отримати звання старшого лейтенанта й стати заступником командира роти розвідки 92-ї окремої штурмової бригади. Хлопець брав участь в обороні Харкова, Чугуєва, командував підрозділами при Балаклійсько-Куп’янській операції.

Під час виконання одного із завдань спортсмен отримав поранення, але втік з госпіталю та долучився до боїв на північ від Бахмута, зупиняв “ваrнеrівців” та керував штурмами біля Андріївки.

Старший брат Макара Антон розповідає, що той майже ніколи не відчував страху та завжди “рвався” в бій проти заборони командирів.

“Ми з Макаром були неймовірно близькі, по 10 годин спілкувалися про те, як побудований світ. Ніколи не відчував у ньому страху. Макар не міг бачити sмерті своїх підлеглих в екран “стрімів” та чути, як вони отримують поранення в рацію, завжди ходив з ними в бій. Його любили всі, з ким він був знайомим”, – розповідає брат загиблого героя.

Військовий загuнув неподалік Бахмута. При відході Єрофеєв з побратимами переносили пораненого. Макар не відходив від нього, хоча й продовжувався обстріл. Його в6или мінометною міною.

“Макар був найгероїчнішою людиною, яку я знаю. Стоїком, він до всього легко ставився, крім війни, мав добре філософське бачення воїна, вчив мене. У нашої родини не було більшого страху, аніж загuбель Макара. Нема таких слів, щоб описати траrедію твоєї загu6елі, брате. Але поки живу, буду мсtuтuся за тебе, Єрофеєв Макар”, – каже Антон.