Його poботами заxoплювалися мільйони… Загuнув один із творців укpаїнських фільмів “Заxар Беpкут” і “Кібоpги” ФОТО

Новини

На війні проти російської навали загинув фільммейкер і військовий Руслан Володін.

У мирному житті він працював у кіноіндустрії, був одним із творців українських фільмів “Захар Беркут” і “Кіборги”.

Чоловік захищав країну з перших днів повномасштабного ворожого вторгнення, у лавах ЗСУ дослужився до лейтенанта й командував ротою. Про втрату повідомило Державне агентство України з питань кіно.

Руслан Володін із 2007 року працював в українській кіноіндустрії 1st Dolly, був механіком Patriot Rental. Серед стрічок, до створення яких він долучився, – серіал “Нюхач”, який вийшов 2013 року, фільми “Кіборги” та “Сторожова застава” 2017-го, американсько-український художній фільм “Захар Беркут” 2019-го та інші.

Коли в країну прийшла повномасштабна війна, Руслан одним із перших добровільно мобілізувався.

28 лютого 2022 року він приєднався до лав 205-го батальйону 241-ї окремої бригади територіальної оборони. Спершу захищав рідний Київ, потім воював за Бахмут і на Харківщині.

Він мав позивний “Космос”, був командиром роти вогневої підтримки батальйону, дослужився до звання лейтенанта.

"Справжній профі, надійний і "свій": на фронті загинув один із творців фільму "Захар Беркут" Руслан Володін. Фото

"Справжній профі, надійний і "свій": на фронті загинув один із творців фільму "Захар Беркут" Руслан Володін. Фото

Чоловіка згадують як щиру, добру людину, він завжди знаходив привід для жартів і посмішки, сам радів життю і підтримував друзів у складні хвилини.

“Клята війна, ще одна болісна втрата. Я вчила Руслана рік – 11 клас. Він не дуже хотів вчити математику, а я йому намагалася пояснити, що йому без математики у житті буде важко. На мої жарти завжди відповідав жартами. У нас не склалися дружні відносини.

Після випуску пройшло кілька років і ми випадково зустрілися у 38-му тролейбусі. Ми не могли наговоритися, згадували тільки веселі і яскраві моменти шкільного життя, найкращий випускний.

Ця зустріч повністю змінила моє ставлення до колись неслухняного хлопця. Переді мною вже був справжній, щирий, добрий, усміхнений і дорослий чоловік.

Ми потім ще зустрічалися, але в пам’яті залишилася ця зустріч і розмова в тролейбусі. Немає слів… Тебе буде не вистачати. Обіймаю”, – написала у Facebook вчителька Марина Забіяка.

"Справжній профі, надійний і "свій": на фронті загинув один із творців фільму "Захар Беркут" Руслан Володін. Фото

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна висловили також його колеги з кіноіндустрії, зокрема й ті, які теж стали на захист країни та служили разом із Русланом.

“Русік… Не можу це усвідомити… Перебирав фото – і майже на всіх ти працюєш. В найважчі зміни, з овертаймом та недосипами – ти завжди посміхаєшся, завжди в доброму гуморі. Справжній профі, надійний і “свій”, тебе любили і поважали всі. Ти пішов добровольцем в перші ж дні. Не міг по-іншому. В цьому весь ти. Війна, клята росія, забирає в нас найкращих…” – зазначив режисер серіалу “Нюхач” Артем Литвиненко.

“Космос”, ми з тобою зустрілися на третій день “великої війни” в казармі, довго дивилися один на одного, а потім зрозуміли, що працювали на одному майданчику не раз, я з костюмом, а ти з доллі… Потім, після мого “першого Бахмута”, ти був моїм взводним… рік тому… зараз ти навіки залишився в строю! Честь! Честь і пам’ять!” – згадує асистент художника з костюмів у НЛО TV Андрій Яремій.

"Справжній профі, надійний і "свій": на фронті загинув один із творців фільму "Захар Беркут" Руслан Володін. Фото

Директорка компанії Patriot Rental, в якій працював загиблий захисник, Ганна Устенко також прокоментувала сумну звістку.

“Це жахливе потрясіння для нас… Руслан завжди був і залишиться Героєм для своїх батьків, для нас, для своєї країни! Залишиться в нашому серці назавжди… Вклоняємося батькам! Молимося!” – написала вона і закликала переглянути останнє інтерв’ю Руслана Володіна, підтримати його родину.

Про час і місце поховання військовослужбовця буде повідомлено згодом.

Джерело