“Його тепер так називають”: розкрито нове прізвисько Путіна

Новини

Російський диктатор володимир путін отримав ємне прізвисько.

Про те, як тепер називають путіна розповів російський політолог і колишній спічрайтер глави кремля Аббас Галлямов. politeka.net

За його словами, про нове прізвисько путіна він дізнався з кількох своїх джерел, які при цьому не пов’язані між собою. Галлямов повідомив, що ці джерела, говорячи про путіна, використовували одне й те саме визначення – «фараон».

путин

«Раніше я його стосовно російського президента взагалі ніколи не зустрічав, тому відразу запитав, звідки цей термін взявся. Обидва мої візаві сказали: «Його тепер так називають», – повідомив Галлямов.

Політолог зазначив, що «фараон фараону рознь, але головний фараон у вітчизняному дискурсі – це, безумовно, той самий біблійний самодур».

«Який намагався знову навернути в рабство народ, який вирішив здобути свободу, і накликав завдяки своїй упертості незліченні нещастя на своїх співгромадян. Та й на самого себе також. Якщо вдуматися, то це чисто путінська історія», – переконаний Галлямов.

Додамо, тим часом стало відомо, що “Єдина Росія” висуне на вибори учасників війни проти України.

мобіки, окупанти

За даними російських ЗМІ, на внутрішньопартійний праймеріз «Єдиної Росії» висунувся 101 учасник війни. Серед них добровольці, контрактники та мобілізовані. Також стверджується, що майже 30 із них зараз знаходяться безпосередньо у зоні боїв.

Ще близько 50 осіб – це волонтери, які допомагали рашистам на анексованих територіях та медики.