Йому було лише 11 років: дружина продюсера “Квартал 95” повідомила про трагедію з юним музикантом

Новини

Популярна акторка, дружина продюсера студії “Квартал 95” Олександра Божкова Ганна Саліванчук розповіла про чергову трагедію, яка сколихнула Україну.

Цього разу в сторіс на своїй сторінці в Instagram дружина продюсера “Квартал 95” Ганна Саліванчук поділилася трагічною звісткою. politeka.net

Ганна Саліванчук розмістила пост Людмили Семенюк про 11-річного Гліба Федюка, якого вбила російська ракета прямо напередодні Нового року, коли він вийшов до сусіднього магазину.

“Гліб ніколи не стане композитором. І його улюблене піаніно самотньо стоятиме у кімнаті. Йому завжди буде 11 років. На порозі магазину його вбила російська ракета… Воздай їм, Господи!”, – наголосила авторка публікації, яку цитує Ганна Саліванчук.

Гліб Федюк

Гліб Федюк загинув 31 грудня 2023 року. Хлопчик перебував на вулиці, коли російські окупаційні війська обстріляли Корабельний район Херсона. Як розповіли в Херсонській школі мистецтв №1, Гліб навчався в 5 класі фортепіанного відділу. Він був активним старанним учнем, який брав активну участь у житті школи.

Гліб Федюк

Нагадаємо, раніше Ганна Саліванчук вшанувала памʼять свого загиблого колеги, актора Василя Кухарського, який із початку повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. У вересні захисник отримав важке поранення. На жаль, врятувати актора не вдалося, він пішов із життя 7 грудня.

Ганна Саліванчук, отримавши нагороду “Найкраща драматична акторка року”, на сцені емоційно зачитала вірш, присвятивши його Василю Кухарському та його мамі.

Останні новини України: