Йому назавжди буде 21: на Запорізькому напрямку загинув командир батареї САУ Олександр Наумов із Нетішина. Фото

Новини

Україна знову втратила свого героя у російській війні. На Запорізькому напрямку загинув командир 2-ї самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону в/ч А4674 Олександр Наумов.

Захисник був родом із Нетішина Хмельницької області. Трагічну звістку повідомляє видання Нетішин.Citу 

Бійцю був лишень 21 рік. Відомо, що військовий загинув 30 серпня поблизу населеного пункту Мала Токмачка на Запорізькому напрямку.

“Просимо громаду не бути байдужими і зустріти нашого Героя о 10.30 біля “Хуторка”. Траурний кортеж рухатиметься до “Хуторка”, далі – вулицею Старонетішинська, вулицею Снігурі, до будинку N18, де жив Воїн. А потім – вулицею Снігурі, проспектом Незалежності, проспектом Героїв України до площі перед будинком виконавчого комітету, де відбудеться прощання громади з Олександром Наумовим. Віддати шану Воїну-Герою – обов’язок кожного з нас”, – зазначили у виконавчому комітеті.

Прощання з воїном відбудеться у четвер, 7 вересня, об 11.00 у Нетішині. У зв’язку із втратою 7, 8 та 9 вересня на території Нетішинської міської територіальної громади оголошується триденна жалоба.

“Виконавчий комітет звертається з проханням до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях у ці жалобні дні. Вічна пам’ять і слава Герою”, – йдеться в повідомленні.

Йому назавжди буде 21: на Запорізькому напрямку загинув командир батареї САУ Олександр Наумов із Нетішина. Фото