Йому назавжди буде 25: у боях за Україну загинув військовий із Рівненщини. Фото

Новини

У бою з російськими окупантами загинув 25-річний воїн з Рівненщини Дмитро Жолоб. Він став на захист України ще у березні 2022 року.

Свій останній бій Герой прийняв на Харківщині 6 жовтня: поблизу села Лиман Перший він отримав смертельне поранення. Трагічну звістку повідомив міський голова міста Вараш Олександр Мензул.

“Сумна звістка: у боях за Україну загинув Дмитро Петрович Жолоб. 25-річний житель Вараша 6 жовтня зазнав смертельних поранень у бою біля села Лиман Перший Куп’янського району Харківської області”, – йдеться у повідомленні.

Йому назавжди буде 25: у боях за Україну загинув військовий із Рівненщини. Фото

Мензул розповів, що воїн народився у Вараші. Там же закінчив ліцей, а далі вчився на слюсаря з ремонту автомобілів у Львівському вищому професійному училищі автотранспорту та будівництва.

Упродовж 2018-2019-го Дмитро Жолоб відслужив строкову службу: спершу у 1121-му навчальному зенітному ракетному полку, згодом – стрільцем-зенітником у 32-му реактивному артилерійському полку ВМС ЗСУ.

А буквально з перших днів повномасштабної війни став на захист України від російського вторгнення.

“На початку березня 2022 року молодшого сержанта мобілізували до лав армії для захисту нас з вами від окупантів. Служив головним сержантом у 115-й окремій механізованій бригаді. У нашого Героя залишилася дружина, мати. Щирі співчуття родині, близьким і друзям… Про дату та час прощання повідомлю пізніше”, – зазначив міський голова Вараша.