Йому назавжди буде 26: унаслідок удару по воїнах 128-ї бригади загинув молодий захисник із Рівненщини. Фото

Новини

Під час ракетного удару військ РФ по воїнах 128 окремої гірсько-штурмової бригади у прифронтовому селі на Запоріжжі 3 листопада загинув воїн із Рівненщини Сергій Кузьмич. У серпні йому виповнилося 26 років.

На захисті України Герой стояв з 2020 року, за час повномасштабного вторгнення він вибивав ворога з Київщини, Херсонщини та Донеччини. Про загибель Сергія Кузьмича повідомили в Тлумацькій міській раді.

Йому назавжди буде 26: унаслідок удару по воїнах 128-ї бригади загинув молодий захисник із Рівненщини. Фото

“Ми втратили ще одного патріота, захисника, воїна, обірвалося ще одне молоде життя… Захищаючи Україну від окупантів, на Запорізькому напрямку загинув військовослужбовець із села Буківна, старший солдат Сергій Кузьмич, 1997 року народження, родом з Рівненщини, який оселився на Тлумаччині після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Гірко й боляче усвідомлювати, що найкращі сини України йдуть у небесне військо, такою високою і страшною ціною захищаючи нашу свободу”, – зазначено у повідомленні.

Народився Сергій Кузьмич у селі Городець Сарненського району Рівненської області 13 серпня 1997 року. Відслуживши строкову службу, три роки пропрацював у поліції. Далі ж – вирішив стати на захист України і 13 грудня 2020 року підписав контракт зі Збройними силами України, виконував завдання у зоні проведення ООС.

Йому назавжди буде 26: унаслідок удару по воїнах 128-ї бригади загинув молодий захисник із Рівненщини. Фото

“Він був старшим солдатом. Побратими його поважали. Вони знали, що до нього можна звернутися за підтримкою і порадою. Він підписав контракт і буквально через два місяці ми познайомилися”, – розповіла “Суспільному” дружина воїна Ольга.

Коли ж Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, родина Кузьмича переїхала на Івано-Франківщину, у село Буківна. А сам він продовжив службу: звільняв Київщину, вибивав ворога з Херсонщини, брав участь у боях на Донеччині…

За даними “Радіо Трек”, воїн загинув під час ракетного удару, який росіяни завдали по бійцях 128 ОГШБр у прифронтовому селі на Запоріжжі 3 листопада. Тоді, у День ракетних військ та артилерії, воїнів зібрали та вишикували для урочистого нагородження. І окупанти завдали удару по скупченню захисників.

Поховають Героя 10 листопада у Буковині на Прикарпатті.

У воїна, якому відтепер назавжди буде 26 років, залишилися батько, старший брат та кохана дружина.

Йому назавжди буде 26: унаслідок удару по воїнах 128-ї бригади загинув молодий захисник із Рівненщини. Фото

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Запоріжжі загинув воїн із Хмельниччини. Віктор Новак, якому тепер завжди буде 51 рік, з перших днів повномасштабної агресії долучився до територіальної оборони.

Як і Кузьмич, Новак загинув під час ракетного удару військ РФ по військовослужбовцях 128 ОГШБр на Запоріжжі. За даними бригади, тоді загинули 19 захисників, значна кількість воїнів та кілька цивільних отримали поранення.

Повідомлялося, що військовослужбовців вишикували для урочистостей з нагоди Дня ракетних військ та артилерії, і вони чекали на приїзд комбрига, що запізнювався. Після трагедії командира 128-ї бригади відсторонили на час службового розслідування.

За словами мешканців Зарічного, де загинули воїни, “сила удару була дуже страшна”, постраждали люди, які перебували на відкритому просторі, а п’ять будинків зруйновано повністю.