“Йому назавжди залишиться 19 років”: Дніпропетровщина оплакує втрату молодого Героя

Новини

27 липня під час виконання бойових завдань у складі військового підрозділу під Бахмутом загинув солдат-доброволець Володимир Кошеленко, якому мало невдовзі виповнитись двадцять років.

Він служив за контрактом у 92-ій окремій механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка.  main.politeka.net

Софіївська територіальна селищна громада повідомила про це у Facebook.

Володимир Іванович Кошеленко народився 23 вересня 2003 року та проживав у селищі Софіївка на Днапропетровщині. Вже у віці 18 років, наприкінці жовтня 2021 року, він добровільно підписав контракт та вирушив на військову службу.

Молодий захисник мав багато мрій та планів, бажав мати свій дім та сім’ю, зокрема тому, що виростав у багатодітній родині. Однак, доля змінилася 24 лютого 2022 року, коли масштабна війна розпочалася на Батьківщині.

“Війна забирає найкращих, найвідданіших, тих, у кого ще мало бути ціле життя попереду, а так йому навіки залишиться 19 років”, – йдеться у повідомленні громади.

воїн з Днапропетровщини - Володимир Кошеленко

Володимир Кошеленко служив у складі 92-ї ОМБр та виконував обов’язки у кулеметному взводі другої стрілецької роти першого стрілецького батальйону. Трагедія трапилася 27 липня, коли він під час виконання бойового завдання загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка в Бахмутському районі Донецької області.

Місцеві мешканці згадують про Володимира лише з найкращих сторін, описуючи його як “золоту дитину”. Він був чутливим, доброзичливим, турботливим, чесним, порядним, працьовитим сином та братом, а також вірним другом. Володимир завжди прагнув допомагати іншим, відгукувався на прохання та ніколи не стояв осторонь проблем інших.