Йому назавжди залишиться 30: у боях під Бахмутом загинув захисник із Львівщини. Фото

Новини

Війна з російським агресором забрала життя молодого офіцера ЗСУ Віктора Каштелянського з Львівщини. У свої 30 років захисник мав звання лейтенанта.

Він загинув від осколкових поранень під Бахмутом на Донеччині. Про втрату повідомила Буська міська територіальна громада Львівської області news.obozrevatel.com 

“З глибоким сумом повідомляємо, що 13 травня поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області під час виконання обов’язків військової служби від осколкових поранень загинув мешканець с. Топорів, 30-річний лейтенант Каштелянський Віктор Володимирович”, – йдеться у пості.

Йому назавжди залишиться 30: у боях під Бахмутом загинув захисник із Львівщини. Фото

Відомо, що Віктор Каштелянський закінчив “Львівську політехніку”, зокрема Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки. На війну пішов за мобілізацією ще 1 березня 2022 року.

Лейтенант ЗСУ Каштелянський був заступником командира роти – інструктором з повітрянодесантної підготовки аеромобільного батальйону. Він мужньо виконував свій військовий обов’язок, захищаючи Україну, її свободу та незалежність від ворога.

Буська міська рада висловила щирі співчуття рідним і близьким захисника.

Йому назавжди залишиться 30: у боях під Бахмутом загинув захисник із Львівщини. Фото

“Доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота. Поділяємо невимовний біль важкої втрати. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна”, – наголосили в громаді.

Повернення Віктора Каштелянського на щиті вдома чекають найближчим часом. Дату, місце та час прощання із воїном землякам повідомлять додатково.