Каховське водосховище висохло: чи можуть ЗСУ наступати і коли почнуться бої

Новини

Тепер місце, де глибини води досягали кількох метрів, перетворилися на пустелю, відомий експерт відповів, чи може вона перетворитися на поле бою.

Так, військовий експерт Олег Жданов упевнений, що поки що перетнути територію колишнього Каховського водосховища бійці ЗСУ не зможуть, і тому є кілька причин. politeka.net

«Там, де понад 50 років було водосховище говорити, що воно висохло за два чи три місяці – не став би. Це перше. Друге – наскільки історично відомо, там був так званий «Зелений луг»», – нагадав Жданов у своєму огляді, додавши, що там також були болота, тому ця місцевість не стане «суперпрохідною».

Каховське водосховище

Крім того, якщо говорити про діяльність українських ДРГ, слід розуміти, куди вони мають вийти. За словами Жданова, це або на атомну станцію, або на Енергодар, або в районі П’ятихаток. Проте скрізь розгорнуто військо окупантів.

«Повірте, якби була така можливість, Сили спеціальних операцій уже давно б там наводили страх і жах на окупаційні війська ерефії. Якщо цього не відбувається, значить або немає такої можливості фізичної, перейти це водосховище. Плюс не забувайте – там місцевість переважно рівнинна, якщо йти дном колишнього водосховища – вона ж прострілюється», – зазначив Жданов.

Каховське водосховище до та після

Військовий аналітик наголосив, що рашисти це чудово розуміють, тому вони готові до того, що «хтось буде намагатися пройти по підсохлому дні водосховища».

«Давайте почекаємо, коли настане доцільність та фізична можливість проведення диверсійних чи впровадження розвідувальних диверсійних груп ЗСУ на окуповану територію», – підсумував військовий експерт.