Каменських звернулася до українців із делікатним питанням, потребує допомоги: “Доводиться переживати…”

Новини

Відома українська співачка Настя Каменських звернулася за допомогою до українців, щоби підтримати важливу справу.

Популярна українська співачка Настя Каменських звернулася до українців із проханням допомогти, підтримуючи важливе питання. Як відомо, зазвичай Каменських часто критикують через її поведінку, її чоловіка та недавні скандали з конкурсом в Інстаграм. politeka.net

«Сьогодні мала особливу можливість привітати вихованців фонду tabletochki зі святом та ще раз висловити своє захоплення стійкістю неймовірно сильних дітей та їхніх батьків.

Я часто розповідаю вам про те, як важливо підтримувати дітей, яким щодня доводиться переживати не лише випробування війною, а й випробування на рак. Впевнена, що ми мріємо про світ, де всі діти мешкають щасливе та здорове дитинство.

І дуже хочу, щоб ми не втрачали нагоди зробити від себе все можливе, щоб саме так і було» – зізналася Каменських.

Артистка попросила допомоги в українців, щоб підтримати дітей – стати супердругом для вихованців фонду Таблетки, оформивши підписку на щомісячну допомогу.

Це може бути будь-яка зручна вам сума: вартість чашки кави або підписка на одну із програм у телефоні. Але думка про те, що ваш внесок – це важливий шматок пазла, який, зібравшись, зможе допомогти дітям у боротьбі за їхнє життя – безцінно, додала Каменських.