“Кандидат в президенти Туреччини (чистісінькою російською!) закликав росіян “тримати руки подалі від турецької держави”, – Голобуцький

Новини

“Суперник Ердогана на виборах (котрі відбудуться цієї неділі) Кемаль Киличдароглу після появи компромату на іншого політика, Мухаррема Індже, котрий відмовився від участі у виборчих перегонах, зробив раптом жорстку антиросійську заяву”, – пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Кандидат в президенти Туреччини (причому, чистісінькою російською, щоб було зрозуміліше “дорогим друзям” Ердогана в Кремлі), закликав їх “тримати руки подалі від турецької держави”.

«Дорогие русские друзья, Вы стоите за монтажами, заговорами, контентом Deep Fake и записями, которые вчера были разоблачены в этой стране. Если вы хотите продолжения нашей дружбы после 15 мая, держите руки подальше от турецкого государства. Мы по-прежнему выступаем за сотрудничество и дружбу». Неочікувано – за 3 дні до виборів такий жорсткий демарш, але з “дружньою посмішкою”.))