Кара наздогнала відомих коміків за виступ на окупованому Донбасі: Анатоліч розкрив ганебні подробиці

Новини

Український шоумен і телеведучий Анатолій Анатоліч розповів, що резонанс навколо скандальної поїдки російських коміків на Донеччину дав свої плоди.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Анатолій Анатоліч розповів, що розплата наздогнала відомих російських коміків після виступу для окупантів в Донецькій області.politeka.net

Анатолій Анатоліч наголосив, що через скандальний виступ російської команди КВК “Камизяки”, до якої входять Азамат Мусагалієв і Денис Дорохов, їх тур у Казахстан скасували.

“Тільки культурою відміни світ може вказати, де їхнє місце, всім цим огидним артистам, спортсменам, митцям, які виступають за підтримку кривавого режиму. Тому мене дивує, що росіянин грає в фіналі великого шолома, виходять фехтувати проти України на ЧС, а футбольна збірна болот проводить товариський матч з Катаром”, — пише Анатолій Анатоліч.

КВК "Камизяки"

Анатолій Анатоліч відзначив, що Мусагалієв — етнічний казах, але все одно розплата за підтримку російських окупантів його наздогнала.

“Тому важливі санкції, не тільки щоб вони фінансово відчували що “щось не так”, а щоб кожен, хто підтримує війну публічно носом був тикнутий в те місце, де насцяв. Ніяких Америк, ніяких Європ. Тепер тільки матушка расія і Білорусь. Ну і максимум КНДР. Відміна концертів в Казахстані- це реакція людей. Реакція Казахів на огидні вчинки так званих зірок. Інститут репутації зараз має працювати потужно як ніколи”, — наголосив Анатолій Анатоліч.

концерт на Донбасі