Кличко показав яка цього року буде новорічна ялинка. ФОТО

Новини

Ялинку відкриють 19 грудня в день Святого Миколая.

Від патріотичної супер-ялинки організатори відмовились, але на киян чекає сюрприз Головна новорічна ялинка країни буде встановлена в Києві.

Про це організатори розповіли ТСН.ua.

Як запевнили нас організатори новорічного свята на Софійській площі, вона точно не буде такою розкішною, патріотичною та яскравою, як було показано на ілюстраціях, які на початку листопада опублікували ЗМІ. Але варто нагадати, що це був один з чотирьох варіантів того, якою може бути головна ялинка країни.

Ялинка перемогиПерший, опублікований варіант, всім дуже сподобався. Дехто з читачів назвав її «ялинкою Перемоги», вона занадто красива і могла стати ціллю для ворога. Ялинку всі могли оцінити і до неї не було жодних зауважень по дизайну. Така новорічна красуня, якби її встановили, точно довела б росіян до сказу. Організатори обіцяють обов’язково відтворити таку патріотичну ялинку в Києві, але вже після нашої перемоги над ворогом.

Що планувалосьЗа словами організаторів, з чотирьох варіантів новорічної ялинки в фінал вийшли №3 та №4. Від першого варіанту відмовились – він надто яскравий і не на часі, а ще один не підійшов по нормам безпеки.