“Кохаю досі”: захисник Маріуполя Діанов назвав винного у його розлученні

Новини

Легендарний захисник Маріуполя, який пройшов пекло боїв та полону, боїться вімови від жінки, яку досі кохає.

Український військовий, захисник Маріуполя Михайло Діанов розповів, що зі своєю дружиною він розлучився 12 років тому. Винним Діанов вважає тільки себе, а колишню дружину прекрасною жінкою.

В інтерв’ю Олексію Суханову він зізнався, що був трохи гулящим.

“Після розлучення років зо два місця собі не знаходив. Я і зараз за нею сумую, я її дуже кохаю досі. Я – однолюб. Але ми разом не будемо, тому що ми різні”, – впевнений Діанов.

Легендарний боєць також зізнався, що його кохана жінка досі не зустріла чоловіка, з яким могла би побудувати щасливу родину, але зробити пропозицію, відновити стосунки він боїться.

«Я боюся почути «ні». Я не боюсь ворога, не боюсь бійки, а ось від неї почути «ні» боюсь. Не запитаю – не почую», – розповів Діанов.

Відмова, за словами Діанова, буде для нього таким самим важким ударом, як розлучення.

Як виявилося, після повернення з полону до Діанова почали залицятися навіть ті давні знайомі, які колись не відповіли йому взаємністю. Однак до них захисник давно охолов і взаємності вони не дочекались.

Нагадаємо, морпіх, захисник “Азовсталі” Михайло Діанов був прооперований в США.

Після звільнення Діанова з полону українці зібрали на його лікування 23,4 млн грн. Однак всі витрати на лікування і реабілітацію захисника Маріуполя взяв на себе ФК “Шахтар”. Після цього Діанов вирішив віддати зібрані йому кошти на допомогу своїм побратимам.