Коли розпочнеться і чим завершиться контрнаступ ЗСУ: прогноз відомого окультиста

Новини

За прогнозами окультиста Андрія Космача, контрнаступ розпочнеться у першій-другій декаді травня.

Український контрнаступ запустить процес каскадної руйнації “російського нео-Карфагена”.

Про це заявив російський філософ та окультист Андрій Космач у розмові з Марком Фейгіним. ТСН
Коли почнеться і завершиться контрнаступ

За його прогнозами, контрнаступ розпочнеться у першій-другій декаді травня.

“Тобто в період місячного затемнення, яке у нас буде 5 травня, і до опозиції Плутона і Марса, яке у нас буде 21 травня. І саме в цей проміжок часу контрнаступ розпочнеться”, – каже Космач.

Окультист вважає, що контрнаступ завершиться у третій декаді серпня – першій декаді вересня 2023 року деокупацією Криму та іншими несподіваними для Росії “сюрпризами”.

Як він відбуватиметься

“Український контрнаступ буде посерйозніше за “Фауст” Гете і увійде до анналів світової військової стратегії”, – зазначає Андрій Космач.

За його прогнозами, контрнаступ проходитиме хвилями і на різних напрямках. Кожна хвиля буде сильнішою за попередню.

“А підживленням наступу стане відкриття американських військових складів, які знаходяться в Європі. Це буде невичерпний потік. Ви багато побачите те, про що зараз не говорять, зокрема (західну. – Ред.) авіацію”, – запевняє окультист. “Український контрнаступ і як наслідок — падіння “сакрального” Криму — це фунадментальний тригер, який запустить процес каскадної руйнації “російського нео-Карфагена”.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, передбачення, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди здійснюються на 100%. Інформація досить часто носить розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Раніше тарологиня Людмила Хомутовська розповіла, коли Україні дадуть F-16 та дефіцитні ракети для ППО.

Екстрасенска та шаманка Сейраш розповіла, що у травні на фронті можуть відбутися події, “які можна відсвяткувати”. Також вона назвала точну дату, коли скінчиться війна в Україні.