Анатоліч здивував кадрами з мамою російського солдата: “Ми так далеко від них, що капець”

Новини

Анатолій Анатоліч також додав, що всі ці мами з рф, які ридають над своїми діточками, самі винні в загибелі своїх діточок.

Популярний шоумен і телеведучий Анатолій Анатоліч з перших днів вторгнення не лише веде благодійні концерти, а й пильну увагу звертає на новини з росії. Він їх часто висміює і не перестає дивуватись тупості росіян. Кілька годин тому знаменитість опублікував в Інстаграм відео з інтерв’ю матінки російського окупанта. politeka.net

Зокрема, розповідаючи про те, як її синок героїчно бився за скрепи путіна, вона кілька разів назвала українців зневажливим словом: “укро*и”. При цьому жінка намагалася переконати так звану опозиційну журналістку в тому, що не відчуває ненависті до українців.

“Ця російська жінка втратила сина на війні в Україні. Одразу скажу, в мене немає жалості , немає переживань з цього привода. Вже давно немає. Питання в іншому, чи розуміж вона що це вона знищила сою”кровіночку”, чи дійсно думає що це путін, чи укр*пи?”, – зазначив Анатолій Анатоліч.

Анатолій Анатоліч також додав, що всі ці мами з рф, які ридають над своїми діточками, самі винні в загибелі своїх діточок.

“Вони справді не хочуть визнавати, що це вони знищили своїх дітей. Знищили своєю мовчанкою, своєю тупістю, своєю слабкістю. Ми так далеко від них, що капець”, – додав ведучий.