“Коли я приїхав, він уже лежав у труні”, – Усік зі сльозами на очах розповів про особисту втрату

Новини

2012 рік приніс Олександру Усіку не лише “золото” Олімпійських ігор, а й велике горе.

Непереможний український боксер Олександр Усік продовжує підготовку до найважливішого  бою у своїй професійній кар’єрі – поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі проти британця Тайсона Ф’юрі. Успіх у цьому протистоянні зробить його королем хевівейту, проте українець зізнається, що в житті йому завжди не вистачатиме когось одного.

Йдеться про отця Олександра, який помер у 2012 році, через кілька днів після того, як наш боксер виграв “золото” Олімпійських ігор у Лондоні.

У нещодавньому інтерв’ю TNT Sports боксер згадав той час і розповів, як і де його застала звістка про втрату батька, повідомляє Eurosport .

“Ми поверталися з Лондона, а я вже був в одному з міст України. Ще три дні, і я б поїхав, але чекав на прибуття суперкара. Я хотів взяти її з собою і показати йому, яка у мене класна машина. Моя мама подзвонила мені о 3 годині ночі і розповіла (про смерть батька – ред.).

Коли я приїхав, він уже лежав у труні. Я поставив сумку, вручив йому медаль, притримав її ось так мертвою рукою і вийшов із кімнати” , – сказав Олександр зі сльозами на очах.

Боксер зберігає пам’ять про батька на своєму життєвому шляху і зазначає, що тато “спостерігає за ним” у найважливіші моменти.

“Іноді він приходить до мене за день до бою” , – розповів чемпіон.