Коли закінчиться війна в Україні, є два сценарії: “Війна закінчилася б досить швидко, але…”

Новини

Військовий експерт Євгеній Дикий розповів, коли закінчиться війна в Україні.

Військовий експерт Євген Дикий розповів про два сценарії і коли чекати на закінчення війни в Україні. Про це фахівець поділився у коментарі на “Фабриці новин”.  politeka.net

Експерт розповів, що країни у світі вже поділилися на два блоки та всім відомо, хто кого підтримує. Тому є лише два шляхи розвитку. Перший – це піти сценарієм другої та першої світових воєн, коли будуть бойові дії на всій земній кулі. І цього варіанта намагаються уникнути всі західні союзники України, а також глава Китаю поки що не готовий у подібному брати участь.

Другий сценарій – що протистояння стане однією великої війною, а буде роздроблено на багато маленьких конфліктів. Це було так під час холодної війни, коли не воювали лише дві основні країни – США та СРСР. Але в Афганістані чи Анголі про холодну війну ніхто не розповість.

І, на жаль, від України тут дуже мало що залежить. Адже для нашої країни початок великого конфлікту між країнами буде на користь, адже ми вже й так у найбільшому конфлікті після ВМВ і нам нема чого втрачати.

При цьому велика третя світова війна закінчилася б досить швидко, але була б і дуже кривавою. І не варто забувати, що Україна вперше за останні 100 років виступає як суб’єкт, а не об’єкт на політичній карті. Тому після перемоги у третій світовій Україні була б державою-переможцем, яка б теж будувала новий світ.