Колись збиpав зали, а тепер… Як доля покаpала путiніста Баckова за підтpимку війни пpоти Укpaїни ФОТО

Новини

Російський співак, який вже кілька років витрачає сили не на творчість, а на пропаганду, Коля Басков остаточно “скотився” на дно.

Артист, який колись гордо називав себе улюбленцем всіх народів пострадянського простору, тепер танцює під дудку Кремля на провоєнних заходах, де в його розпорядженні тільки крихітна сцена та фонограма.

Про великі концертні зали виконавець вже давно не мріє. Не в останню чергу й тому, що доля жорстоко покарала його за підтримку геноциду українців. OBOZREVATEL розповість, як менш ніж за два роки російський виконавець згубив карʼєру та позбавив себе можливостей жити в цивілізованому світі (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Дуже швидко Басков та інші поплічники терористичного режиму поплатилися за свої необачні слова з легкої подачі українців.

Колишня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова повідомила, що артисту загрожує міжнародний розшук. Вона звернулася до Баскова словами з його пісні “Ти моя Україна”.

“Ти мене поклич і я тебе почую, твої болі, твої радощі відчую. Повертатися до тебе буду знову, бо в житті моєму ти не випадкова, Україно!”. Якщо все так, то Україна вас кличе. Якщо ви хочете відчути всі радощі та біль України, ми вас запрошуємо. Суд буде чесним і справедливим – у вас є моя гарантія”, – написала експрокурорка.

Колись збирав зали, а тепер тісниться на крихітних сценах: як доля покарала Баскова за підтримку війни та чому він "скотився" на дно

Наступні місяці артист плавив співгромадянам мозок абсурдними заявами про “біологічну зброю” та “фашизм” в Україні, де раніше залюбки виступав. Піком маячні з вуст Баскова стали звинувачення українців у “постановках” в Бучі та Ірпені.

Колись збирав зали, а тепер тісниться на крихітних сценах: як доля покарала Баскова за підтримку війни та чому він "скотився" на дно

Влітку 2022 року артиста заскочили в Туреччині. Смілива українка поставила зірці естради питання щодо агресивної війни РФ проти її Батьківщини, чим загнала путініста в глухий кут. Тоді стало очевидно, що байки про Україну – плід хворої уяви Баскова, за який він не може відповісти.

На кілька місяців співак зник з поля зору громадськості, а повернувшись, здивував фанатів своїм зовнішнім виглядом. Роздуте обличчя, по якому стікали фальшиві сльози за терористами, було тільки першим дзвіночком “бумерангу” від долі.

Колись збирав зали, а тепер тісниться на крихітних сценах: як доля покарала Баскова за підтримку війни та чому він "скотився" на дноЯк зʼясувалося пізніше, Басков переніс операцію, бо вже не міг самостійно ходити. Ледь отямившись, артист поніс мільйон рублів на потреби окупантів, а потім пообіцяв ще по мільйону за кожен підбитий танк “Леопард”, чим накликав нову хвилю гніву українців.

В 2023 році виконавець міг би відродити свою творчу карʼєру після перенесеної хвороби, але раптом зʼясувалося, що він нікому не потрібен. Виконавець, що збирав тисячі людей на сольних концертах, тепер гастролює тільки по корпоративам та провоєнним заходам.

Колись збирав зали, а тепер тісниться на крихітних сценах: як доля покарала Баскова за підтримку війни та чому він "скотився" на дно

На останніх фото видно, що зірку запрошують на локальні шоу для військових, де на сцені немає навіть музикантів.

Джерело