Командир штурмового відділення з Одещини віддав своє життя за Україну: “Найбільше мріяв створити сім’ю”

Новини

Навесні 2023 року Микола Рудаков вступив до лав Збройних Сил України – Героя не стало 1 листопада.

В ході бойових дій проти російських окупантів, що хочуть знищити Україну та забрати її землі, віддав своє життя військовослужбовець Микола Рудаков. Родом він був з Одеської області. Чоловік загинув у бою 1 листопада на Херсонщині. Про трагічну загибель воїна розповіли на Facebook-сторінці Ізмаїльської районної державної адміністрації.

Микола Рудаков народився 25 листопада 1991 року в селищі Суворове. Там він отримав базову освіту, завершив дев’ять років навчання, та потім навчався в професійному аграрному ліцеї. Родичі згадують, що найбільше Микола мріяв про придбання власного будинку та створення родини.

Весною 2023 року Микола Рудаков вступив до лав Збройних Сил України. Протягом трьох місяців він проходив військову підготовку та потрапив на Херсонщину. Там він обіймав посаду командира 2-го штурмового відділення 3-го десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти морської піхоти.

“Близькі бійця згадують його з теплотою: він був доброю, чуйною людиною, брався за будь-яку роботу, щоб покращити своє фінансове становище, у нього було багато друзів. Чоловік найбільше мріяв створити сім’ю та купити власний будинок”, – повідомили журналісти.

У Миколи залишилися сестра та мати, і він завжди буде пам’ятатися як герой, який віддав життя за Україну.