Комендантську годину змінено, але не для всіх: кого торкнеться нове рішення

Новини

Українцям радять запасатися водою та батарейками, а також повідомили новину щодо змінення комендантської години.

Так, за словами голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, комендантська година буде змінена на Миколаївщині скрізь, окрім деокупованих територій. top.politeka.net

«Вона буде з 00.00 до 5 години ранку. Щоб бізнес міг працювати більше. Також ми знімемо обмеження щодо продажу алкоголю, окрім військових і спецслужб. Також ми будемо розблоковувати Соборну площу та розширяти список Пунктів Незламності», – повідомив Кім.

Також він попередив, що через похолодання збільшились витрати електрики, тому будуть відключення, за планами обленерго та Укренерго.

«Вибачте, але це необхідно», – підкреслив Кім.

Крім того, Кім зазначив, що у Миколаєві розгорнуть точки, в яких зможуть зупинятися волонтери і люди, які їдуть з Херсону і яких ніч застала у дорозі.

«Тому що в Миколаєві зараз немає вільних місць, розбомблені в нас готелі. Ми готуємо точки, де можна буде залишитись, якщо в дорозі вас ніч застала, в Миколаєві», – пояснив Кім, закликавши українців запасатися батарейками та водою, адже росія готує нову ракетну атаку.

Додамо, раніше стало відомо, що “Миколаївобленерго” відключило від електромережі майже 600 населених пунктів. Станом на 10:00 електропостачання відсутнє у майже 150 тисяч абонентів Миколаївщини

У свою чергу мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в Києві зменшення комендантської години не планується.

“Якщо таке рішення прийматиметься, то воно не прийматиметься тільки мною, а буде прийнято з рекомендаціями військових та Радою оборони міста, до якого входять представники різних служб та громад – ми спільно приймаємо це рішення”, – повідомив мер.

Нагадаємо, що комендантська година починається о 23:00 і триває до 05:00.

Тим часом в Києві продовжують відновлювати електропостачання. В режимі аварійних відключень знаходяться 55% абонентів столиці. В енергосистемі тривають ремонтні роботи.