Комік Юрій Великий потрапив до бази “Миротворець” через скандал із переселенкою зі Скадовська

Новини

Номер студії “Квартал 95” про переселенку з нині окупованого Росією Скадовська у новорічному випуску викликав гучний скандал у мережі. Коміка Юрія Великого, який зіграв у номері одну з головних ролей – чоловіка із Закарпаття – внесли до бази “Миротворець”. 

Майже одразу після ажіотажу серед глядачів Великий записав вибачення, у якому спробував довести, що їхні недолугі жарти про дівчину “сіськадовська” просто неправильно зрозуміли. Утім, це не допомогло гумористу оминути потрапляння до бази, яка досліджує ознаки злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людини та міжнародного права.

Так, Великий потрапив до “Миротворця” за такими звинувачуваннями: “Участь у гуманітарній агресії проти України. Публічна наруга над українськими громадянами, які перебувають на окупованих російсько-фашистськими загарбниками територіях”. 

Комік Юрій Великий потрапив до бази "Миротворець" через скандал із переселенкою зі Скадовська

Зауважимо, до цього стало також відомо про те, що до бази “Миротворець” потрапила Ірина Гатун, яка і зіграла “російськомовну” мешканку зі Скадовська. Утім, окрім звинувачень, як і у Великого, їй також приписали “участь у спробах легалізації окупації АР Крим росією (країна-агресор і терорист)”.

Справа в тому, що Гатун, судячи з її фотографій, їздила до Криму у 2018-2019 роках і носила радянську форму у 2015-му.

Комік Юрій Великий потрапив до бази "Миротворець" через скандал із переселенкою зі Скадовська

Пресслужба “1+1” перепросила й заявила, що повний випуск програми перемонтують, вирізавши гучний епізод. Студія “Квартал 95” також попросила вибачення, наголосила, що поважає всіх переселенців і не хотіла образити мешканців тимчасово окупованого міста.