Кому в Україні пропонують роботу на 30 тис. грн на місяць без досвіду роботи: озвучено вакансії

Новини

В Україні великі кадрові портали пропонують кілька тисяч вакансій для претендентів без досвіду роботи. Крім пропозицій для продавців, серед вакансій також є високооплачувані пропозиції. Наприклад, оператор із знанням іноземної мови може заробляти до 45 тис. грн на місяць.

Про це йдеться у даних великого кадрового порталу. Зазначимо, що середня зарплата в Україні при цьому становить лише близько 16 тис. грн. obozrevatel.com

Оператор кол-центру із знанням іноземної мови. Оператори у компанії, які займаються телекомунікаціями, зі знанням англійської чи німецької мови можуть заробляти від 20 тис. до 45 тис. грн на місяць. Українцям пропонують роботи у великих міжнародних кол-центрах із графіком роботи два на два.

При цьому на роботу беруть навіть без досвіду (доведеться пройти безкоштовне навчання). Серед вимог до претендентів: уміння переконувати, комунікабільність, знання іноземної мови.

Водій таксі без досвіду роботи може заробляти 20–30 тис. грн на місяць. Водій може заробляти до 75% замовлення, роботодавець надає автомобіль. Умови для претендента: стаж водіння від трьох років, ввічливість. Компанія гарантує своєчасне нарахування заробітної плати та додаткові виплати.

Акаунт-менеджер може заробляти від 20 до 40 тис. грн на місяць. Роботодавці беруть працювати навіть кандидатів без досвіду роботи. Обов’язки: спілкування з клієнтами та робота з новими клієнтами. Також клієнт має формувати робочу звітність.

Консультат з питань фінансового врегулювання. В Україні мікрофінансові організації (надають мікрокредити) пропонують роботу консультантам без досвіду роботи. Серед обов’язків: консультація клієнтів щодо відстрочення, пролангації договору та укладання індивідуальних договорів. Розмір заробітної плати, яку обіцяють співробітнику, становить від 18 до 35 тис. грн.

Адміністратор соцмереж без досвіду роботи може заробляти від 20 тис. до 40 тис. грн на місяць. Обов’язкова умова – досвід спілкування, вміння швидко вирішувати проблеми. Вимоги до претендентів: відповідальність, уміння працювати в команді.