Кончина знаменитої актриси-красуні приголомшила світ: “Був закоханий з дитинства”

Новини

Смерть лауреата премії «Еммі» та «Золотий глобус» актриси-красуні Кірсті Еллі вразила не лише її друзів, колег та шанувальників її таланту.

У соцмережах люди зізнаються, що вражені смертю Кірсті, згадують її красу, талант, посмішку та улюблені ролі у її виконанні. info.politeka.net

Виявилося, що в актриси бал рак. Виявили хворобу нещодавно.

«Вона боролася з величезною силою, залишаючи нам впевненість у її нескінченній радості життя та будь-яких пригодах, які на нас чекають попереду. Якою б знаковою вона не була на екрані, вона була ще дивовижнішою мамою та бабусею”, – говориться в повідомленні її дітей.

Кінобіографія Кірсті налічує десятки робіт, серед яких “Зоряний шлях 2: Гнів Хана”, “Двоє: Я і моя тінь” та “Прокляте селище”, “Хто б казав”.

Керсті Еллі все життя страждала через непостійну вагу. Зірка худла, гладшала, знову худла і знову набирала вагу. Був час, що її вага сягала 135 кілограмів при зрості в 178 сантиметрів.

Пізніше сама Кірсті заснувала свою компанію, яка допомагала боротися із зайвою вагою.

«Прощавай, Кірсті Еллі, ти змусила нас усіх посміхнутися. Ти була великим талантом», «RIP Кірсті Еллі, легенда комедії, чий 7-серійний напівавтобіографічний серіал «Товста актриса» був, як і вона, надто недовговічним і випередив свій час», «Кірсті Еллі була однією з перших знаменитостей, у яких я «закохався» у дитинстві. Вона була рідкісною красунею та унікальним талантом. Спочивай з миром», – пишуть у Мережі.