“Королева ДНР” Аліна Андрієвська записала rнівне відео до українки, яка вuвела її з себе, але ще більше оsоромuлась

Новини

Жителька окупованого Донецька, яку іменують “королевою Аліною Андрієвською” та “міс ДНР”, визвірилась на українку, яка поставила під сумнів оригінальність її аксесуарів. Опальна зірка соцмереж назвала хейтерку “жебрачкою” та “безмозкою”.

Проте сміхотворною гнівною тирадою вона лише виставила себе посміховиськом, через що навіть вимкнула коментарі під роликом. Відео зʼявилося в її TikTok

Андрієвська заявила, начебто якась українка коментує “кожен її крок”. Проросійська жителька Донецька звернулася до неї особисто, перед цим проаналізувавши профіль хейтерки та розкритикувавши її обличчя.obozrevatel.com

“Стосовно того, що дівчина з України, бере мої відео з салону краси і коментує кожен мій крок, одяг, слово тощо. Найгірше те, що, коли я озвучую якісь моменти, в мене відбувається експромт, а вона, готуючись і задумуючись, коментує так, що моя б дитина в 10 років ніколи б так тупо і примітивно не прокоментувала б”, – видала самопроголошена “королева”.

Вона зневажливо назвала українку “рідною” та дорікнула їй у “натурі шарікова”, після чого порадила не коментувати оригінальність її сумки Біркін бренду Hermès зі шкіри пітона.

Додамо, що аксесуари цієї лінійки продаються тільки в бутиках за нерегулярним графіком і в обмежених кількостях. Рідко їх можна знайти в колекційних і стокових магазинах за шаленою ціною, яка зазвичай сягає десятків тисяч доларів. Бутік цього бренду в Росії закрився в 2022 році.

Андрієвська порадила хейтерці звернути увагу на її брендову спідницю та взуття, які вона в своєму житті “і не нюхала”. Крім цього, скандалістка зганьбилася заявою, що до її речей українці “як до Києва рачки”.

Накричавшись перед телефоном у ванній, одіозна блогерка вибачилася за надмірну емоційність.

Раніше OBOZ.UA писав, що жителька Донецька стала посміховиськом після того, як дала недолуге інтервʼю, в якому порівняла себе з покійною Єлизаветою II. Глядачів розсмішили не тільки псевдоінтелектуальні роздуми Аліни Андрієвської, а й її зовнішній вигляд.

Також ми писали, який вигляда вона мала до трансформацій. Тільки після 40 років жінка вирішила стати “муклою”.