“Корупціонера зупиняє не сила покарання, а невідворотність. Якщо ти знаєш, що тобі за це нічого не буде, то яка різниця, що саме тобі не буде?” – Фурса

Новини

“В Китаї за корупцію розстрілюють. Це набагато жорсткіше, ніж можуть поступити в Україні із держзрадниками”, – пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Чи зменшило це корупцію в Китаї? Ні. Корупція там навіть потужніша за українську. Просто в Китаї про неї говорити не можна. Якщо це корупція друга Сі. А якщо не друга – то можна і розстріляти. Але точно не говорити. А хто буде багато говорити, того також можна розстріляти.Корупціонера зупиняє не сила покарання, а невідворотність. А якщо ти знаєш, що тобі за це нічого не буде, то яка різниця, що саме тобі не буде?То чи допоможе боротися із корупцією в Україні прирівняння її до держзради?Ні.

Лише вкотре замість довгого важкого шляху буде просте рішення. Яке не спрацює.

А якщо ще на додачу під приводом цього зруйнувати антикорупційну інфраструктуру, то на додаток до корупції отримаємо ще один крок по підриву довіри наших західних партнерів. А це не дуже допомагає під час війни. Коли ми просимо у партнерів не тільки гроші, але й зброю. Багато зброї. І дуже багато грошей.

І так, саме руйнуванням антикорупційної інфраструктури назовуть всі західні партнери спробу віддати розслідування корупційних злочинів до СБУ. І не оцінять там хитрість ходу, коли незалежність антикорупційних органів таки змусили посилити, а натомість забрали у них сенс їх існування.

Чи є просте рішення для боротьби з корупцією? Нажаль, ні. Є тільки довгий шлях. І найгірша ідея на цьому шляху – то петляти”.