Користувачі “Київстару” скаржаться на новий збій

Новини

У компанії вирішують проблему.

Користувачі “Київстару” скаржаться на черговий збій у роботі мобільного оператора. У багатьох абонентів зранку, 20 грудня, відсутній зв’язок та не працює Інтернет.  tsn.ua

Напередодні увечері на офіційній сторінці компанії опублікували допис, в якому повідомили про відновлення роботи застосунка “Мій Київстар”.

Однак у коментарях користувачі пишуть, що працює зовсім не все. У багатьох сьогодні відсутня мобільна мережах, не працює Інтернет та застосунок.

У компанії “Київстар” знають про проблему зі звʼязком, вже працюють над її вирішенням.

“Спеціалісти компанії працюють над відновленням сервісів. Робимо все можливе, щоб усунути технічні проблеми якомога швидше. Перепрошуємо за незручності”, – зазначили у компанії.

Хакерська атака на “Київстар” – що відомо

Уранці, 12 грудня, абоненти “Київстар” поскаржилися на збій зв’язку, згодом у компанії заявили про потужну хакерську атаку.

У компанії запевнили, що персональні дані абонентів не скомпрометовані.

13 грудня хакерська група “Солнцепек” з Росії взяла на себе відповідальність за атаку на ІТ-інфраструктуру “Київстару”. Кіберзлочинці пояснили мотиви тим, що компанія забезпечує зв’язком ЗСУ.

15 грудня фахівці компанії відновили доступ до мобільного Інтернету на всій підконтрольній Україні території. Послуга працює в усіх стандартах зв’язку, зокрема 4G.

У компанії “Київстар” пообіцяли компенсацію для абонентів мобільного оператору через масштабну кібератаку.