Кожна українка має бути готова до війни: наречена “Да Вінчі” Аліна Михайлова пояснила чому

Новини

Парамедик розповіла, хто зараз потрібен на фронті

Наречена вбитого на війні, відважного героя України Дмитра Коцюбайла із позивним “Да Вінчі”, Аліна Михайлова розповіла про те, як ставиться до жіночої мобілізації. Дівчина вважає, що в нашій країні, яка межує із таким “сусідом”, як росія, кожній жінці варто бути підготованою до фронту. znaj.ua

Про це вона розповіла в інтерв’ю Сергію Лиховиді на Youtube-каналі “Розмова”.

Михайлова та "Да Вінчі", фото з соцмереж

Аліна зізналась про те, що зараз на фронті досі є чоловіки, які вважають, що жінкам не місце на полі бою. Дівчина вважає, що ніхто не має права засуджувати вибір іншої людини.

“Хтось вирішує що жінка має робити те чи інше. Жінка повинна робити те, що вона хоче. Хоче бути штурмовиком – має знати для цього відповідні знання та досвід, фізичну підготовку”, – говорить парамедик.

Аліна Михайлова

Наречена “Да Вінчі” вважає, що живучи поруч із таким сумідом як росія, кожній жінці варто бути готовою стати на захист своєї Батьківщини у потрібний момента та мати для цього військову підготовку.

“Якщо ми говоримо про мобілізацію в країні, в якій сусід рф, навіть після нашої перемоги ми нікуди від цього не подінемося. Має бути обов’язкова військова підготовка жінок, зокрема”, – зазначила Михайлова.

Аліна Михайлова. Фото: скріншот facebook / Суспільне Око

Також парамедик додала, що зараз на фронті катастрафічно не вистачає молодшого медичного персоналу. Тому зараз важливо зайнятися мобілізацією людей із медичною освітою.