Козловський, вирушивши нещодавно на передову, здивував кадрами на танку: “Віталик, соромлюся спитати…”

Події

Український співак Віталій Козловський, який покликаний у червні і виконує військову службу в Національній гвардії, продовжує ділитися своїми щоденними переживаннями на фронті з шанувальниками. На цей раз у соціальній мережі Інстаграм Козловський поділився новим відео.

співак, скріншот з інстаграм

Цього разу артист-захисник привітав усіх із Днем танкових військ України, що відзначається у вересні. В історії своєї сторінки в Instagram Козловський розмістив коротке відео, на якому він сидить верхи на танку і рухається дорогою, оточеною полем.

На відео також зображено його бойових товаришів, особи яких Козловський не став показувати.

Як можна помітити, у вільний час Козловський демонструє своїм шанувальникам фотографії та відеозаписи з передового, розповідає, як проводить свій час, як живе.

Раніше Віталія Козловського також помітили у військовій формі на передовій у День Незалежності, де він вітав з цією особливою подією.

«Вже в Києві, вигадав собі нову місію; Віталіку, соромлюся запитати ви напевно під Києвом служите? Нафарбований; Привіт, Віталіку, ну вимикай цей солоденький погляд, ти все машина для знищення, ти в НГУ. а не на плакаті» – пишуть під постом козловського.