Кремль готує “правильного” конкурента путіну на виборах: страхуються через поразки на фронті

Новини

Істеричні витівки Пригожина, виникнення Кадирова і те, що відбувається в Бахмуті, може бути сплановано Кремлем, щоб створити подобу конкурента путіну на майбутніх виборах в росії 2024 року.

Таку думку висловила російська ліберальна журналістка Юлія Латиніна в інтерв’ю на ютуб-каналі Politeka Online.

За словами Латиніної, гра престолів у росії вже почалася, і, можливо, Кремль готує Пригожина, як головного конкурента путіна на майбутніх виборах, який забере на себе голоси незадоволеного ходом війни електорату.

“Мені здається, що відбувається наступне з Пригожиним. Це відбувається швидше за все за погодження путіна, що з Пригожина роблять великого спойлера на президентських виборах. Він має привернути на себе всі голоси розгніваних патріотів. Це з історії, що є контрольований чувак. А з цією історією нерозривно пов’язана інша, бо коли армія зазнає поразки, швидше за все всі вже розуміють, що російська армія зазнає серйозної поразки при наступі, вони не розуміють і ніхто не розуміє масштаби цієї поразки, і вони страхуються. Поразка, завжди починається: “нас зрадили, значить був удар у спину”, і так далі і так далі.

Латиніна

А ось це “нас зрадили” хтось завжди може очолити. І, відповідно, ось заздалегідь, ще до того, як все відбулося, виходить Пригожин, який каже: “Нас зрадили, якби не сама оборона, та я б усіх порвав на шматки”. І ось він є дуже гарною такою фокусною точкою концентрації всіх цих сподівань людей, які будуть говорити, що “нас зрадили”. І, як я вже сказала, тим самим, площина, на мій погляд, у політологічному задумі, виступатиме таким ось, як у Єльцина був генерал Лебідь, таким спойлером на виборах, який потім віддасть усі голоси Путіну.

Інша річ, що це задум путінських політтехнологів, ймовірно Кирієнко. Як би вам сказати, у війні буває інакше. І Пригожин ну не зовсім проходить на ту людину, якою можна грати як пішаком, бо в грі престолів пішаки легко стають дійовими фігурами, і навпаки. І взагалі, коли держава позбавляється щастя монополії на насильство, як це сталося у випадку путіна та “Вагнера”, то бувають наслідки, можуть бути, так цілком справді серйозні”, – розповіла Латиніна.

Пригожин, вагнерівці