Крим стане наступною стадією війни: експерт пояснив, коли ЗСУ зможуть зайти на півострів

Новини

Найгарячішою точкою на фронті залишається Донбас, але не менш важливий напрямок – Кримський.

Повернення Криму Україною стане наступною стадією у війні. Перепоною для нас зараз там є Чорноморський флот. ТСН

Про це в коментарі виданню Gazeta.ua розповів військовий експерт Ігор Козій.

За його словами, окрім ситуації на Донеччині та Луганщині, варто також стежити за тим, що відбувається в Криму і на півночі України. Найгарячішою точкою на фронті залишається Донбас – росіяни наступають та намагаються проводити наступальні дії на Луганщині. Проте відсіч їм дають українські військові.

Проте і в Криму готуються майбутні операції.

“Це буде наступна стадія. Сьогодні перепоною для нас на півострові є Чорноморський флот Росії. Вся інфраструктура побудована навколо нього. І нам треба знищувати російські кораблі, які є носіями ракет. Їхнє знищення означатиме, що Росія зможе лише плавати Чорним морем, але не зможе заподіювати шкоду. Також питання – чи має Росія резерви, які вона зараз готує. Також важливе питання з посиленням санкційного контролю. Насамперед щодо Ірану й комплектувальних до їхніх дронів, які виготовляють у США та Європі. Треба сфокусуватися на цьому питанні”, – наголосив військовий експерт.

Також він додав, що ймовірність наступу з півночі є. Проте наскільки вона реалістична – залежить від розвідувального й контррозвідувального товариств.

“Наскільки зараз ця загроза велика – складно сказати. Це знає лише обмежене коло осіб у державі”, – підкреслив  Ігор Козій.