“Кричуща демонстративна ганьба для Росії”, – приїзд Байдена до Києва став важким ударом для пропагандистів

Новини

Приїзд Байдена до Києва став важким ударом для російської пропаганди та росіян, які обурюються у соціальних мережах.

У Росії вибухнула справжня істерика через візит американського президента Джо Байдена до Києва. Військові пропагандисти та ЗМІ РФ заявляють, що демонстративний візит американського президента до України напередодні річниці вторгнення РФ до України є ганьбою для Росії та ляпасом для Кремля.

Відомі росіяни влаштували скандал у соцмережах, заявляючи, що Москву не поважають і не бояться її військових погроз. Росіяни думали, що українці сидять у підвалах та бояться російських військових, а вони зустрічають американського президента на вулицях Києва.

Світові інформаційні агенції публікують фотографії та відео з української столиці, на яких Зеленський та Байден проводять переговори про передачу ЗСУ нової зброї, а також повну підтримку Заходом України.

Приїзд Байдена став важким ударом для росіян, особливо з огляду на завтрашній виступ Путіна з нагоди роковин вторгнення окупантів РФ до України. Завтрашнє послання російського диктатора буде змащене приїздом Байдена до Києва, оскільки американський президент заздалегідь дезавуює будь-які погрози Путіна, якщо вони прозвучать.

Найбільші російські пропагандисти та пересічні користувачі в соціальних мережах заявляють, що візит виглядає принизливо для Росії.

Раптовий візит Байдена став центральною темою ток-шоу Скабеєва, яка не приховувала роздратування.