“Крик був нелюдським”: півсотні українців загинули під завалами школи, подробиці трагедії

Новини

Так українці коментують страшну трагедію, яка сталася на Луганщині, пише Politeka.net.

Про неї розповів колишній голова Луганської обласної військової адміністрації.

Жертвами трагедії стали десятки невинних українців. За словами Гайдая, той день ніколи не зітреться з його пам’яті.

«Рівно рік тому росіяни скинули авіабомбу на школу в Білогорівці. Там ховалися понад 90 мешканців нескореного селища. Люди тягнули з евакуацією і сподівалися, що той підвал захистить їх від російських нелюдів. Цілі родини, діти…

Температура, що утворилася після вибуху, пекельна…вони погоріли живцем…селяни говорили, що крик був нелюдським…», – розповів Гайдай.

Рятувальники витягли з-під завалів близько трьох десятків живих і продовжували рятівну операцію, але окупанти продовжували обстріли і атаки.

Тим, хто залишився під руїнами, росіяни просто не дали шансу на порятунок.

«Більше півсотні людей назавжди залишилися під завалами школи…ми їх так і не дістали…не поховали по-людськи…», – розповів Гайдай.

В той день він отримав ще одну страшну новину. Внаслідок ворожого обстрілу загинуло двоє хлопчиків у Привіллі, пізніше ще одна дівчинка померла в лікарні.

«Ще три дитини, яких позбавили життя в той день…Такими були всі дні з 24 лютого на Луганщини. Росіяни втопили у крові кожен день», – зазначив Гайдай, додавши, що перемога буде за Україною, а на окупантів чекає помста.