Курс долара неочікувано продовжив падіння: чи варто українцям скуповувати валюту

Новини

Готівковий курс долара в Україні продовжив своє падіння протягом поточного тижня. При цьому експерти вважають, що наразі більш вигідно вкладатися в депозити, аніж переводити заощадження в “бакси”.

В найближчі місяці курс долара на готівковому рівні навряд буде значно підвищуватися. Таку думку в коментарі OBOZREVATEL висловив Олег Пендзин, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу.

“На мій погляд, на 3-місячні депозити сьогодні вигідніше виділяти гроші, аніж купувати валюту. Сьогодні вигідність по депозитах від 14 до 16% є надзвичайно високою в порівнянні з тим, що зараз підемо купляти валюту, яка в найближчі місяць-півтора точно не буде рости сильно”, – зазначив фахівець.

Скільки зараз коштує долар?

Готівковий курс долара в Україні 27 квітня знизився у порівнянні зі вчорашнім днем. Банки встановили курс на рівні 37,40/37,90 грн/$(купівля/продаж).

На купівлю курс знизився на 30 копійок, на продаж – теж на 30 коп. При цьому офіційний курс в Україні (який був зафіксований Нацбанком) лишився на рівні 36,56 грн/$.