“Квиток у пекло”: учасниця фестивалю біля сектора Гази показала відео перших хвилин нападу ХАМАС і розповіла про свій порятунок. Відео

Новини

Під час раптового нападу терористичної організації ХАМАС на Ізраїль постраждали учасники музичного фестивалю Nature Party, який проходив неподалік міста Офакім. Сотні людей змушені були рятуватися втечею, а терористи розстрілювали мирних жителів у спини.

Одна з учасниць фестивалю Мішель Охана розповіла, що їй дивом удалося вижити під час нападу терористів, проте дівчина отримала поранення. Про це вона розповіла у соціальних мережах (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).obozrevatel.com

За словами дівчини, вона приїхала на музичний фестиваль Nature Party і вранці 7 жовтня разом із іншими учасниками потрапила під обстріл бойовиків ХАМАС. Пізніше вона назвала невдалу поїздку “вхідним квитком у пекло”.

Мішель вдалося зняти на відео перші хвилини нападу терористів, спробу втекти на автомобілі та втечу пішки від стрілянини.

Також їй удалося зняти на відео, що ізраїльські силовики намагалися координувати дії учасників музичного фестивалю. Дівчина отримала поранення та була госпіталізована до однієї з найближчих лікарень.

Варто зазначити, що в ніч на 7 жовтня недалеко від міста Офакім, розташованого за 20 км від сектора Газа, проходив фестиваль електронної музики Nature Party. Деяким учасникам фестивалю вдалося сховатися від терористів і добу їм довелося сидіти в укриттях, допоки Армія оборони Ізраїлю не ліквідувала загрозу.

Водночас відомо, що через раптовий напад терористів жертв не вдалося уникнути. На території, де проходив фестиваль, було виявлено близько 200 тіл загиблих. Бойовики ХАМАС розстрілювали з кулеметів та автоматів усіх, хто траплявся їм на шляху.

"Квиток у пекло": учасниця фестивалю біля сектора Гази показала відео перших хвилин нападу ХАМАС і розповіла про свій порятунок. Відео

"Квиток у пекло": учасниця фестивалю біля сектора Гази показала відео перших хвилин нападу ХАМАС і розповіла про свій порятунок. Відео