Київ з таємним візитом відвідала одна з найбагатших жінок світу: подробиці

Новини

Вдова Стіва Джобса не афішувала свою поїздку

Київ відвідала одна з найзаможніших жінок світу Лорейн Пауелл Джобс – вдова засновника Apple Стіва Джобса. glavcom.ua

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав колишній нардеп, член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко.

«Будучи приватною особою, яка не виставляє життя напоказ, Лорейн Джобс не афішувала свою поїздку, хоча після першої публікації в The Atlantic, акціонером якого є Лорейн, про неї уже можна говорити, – пише Лещенко. – Цей візит був вчинком для мільярдерки, враховуючи, що навіть не всі чоловіки-політики наважуються зараз відвідувати Киів. Вона ж проїхала півсвіту з Пало Альто в Кремнієвій долині та порушила правило міжнародних лідерів, які не затримуються в столиці більше ніж на 12 годин. Лорейн Джобс провела в Києві майже три доби, десятки разів чула повітряні тривоги, та зустрілася з керівництвом країни».

«Розмова з президентом України скоро вийде як головна тема номеру, інші ж переговори стосувалися залучення гості в благодійні проекти. А Укрзалізниця гарантувала безпечний та найшвидший з усіх можливих спосіб подорожі. З курйозів же можна розповісти, що через правила безпеки не можна заносити жодні гаджети, в тому числі айфони в приміщення, де перебуває президент. Усі мобільні телефони було залишено на охороні. Виключень немає ні для кого – навіть для людини з прізвищем Джобс», – додав Лещенко.

Лорен Пауелл вийшла заміж за Джобса в 1991 році – за десять років до випуску першого iPod – і тепер управляє статком, який, за даними Forbes, оцінюється в 12,3 мільярда доларів. Більшість активів Джобса перейшла до Лорен після його смерті в 2011 році, що зробило її однією з найбагатших жінок у світі.

У подружжя троє дітей: син Рід, і дочки Ерін та Ів, а також Пауелл була мачухою дочки Джобса, Лізи Бреннан-Джобс. На честь якої він назвав комп’ютер Apple Lisa, хоч довго не визнавав той факт, що є її батьком. З матір’ю дівчинки, Кріс-Енн, Джобс мав роман у 1970-х.

Лорен Пауелл Джобс володіє двома приватними літаками, яхтою за 120 мільйонів доларів, чотирма великими об’єктами нерухомості та великою часткою в компанії Уолта Діснея. Пауелл є засновницею та президентом Emerson Collective, інвестиційної компанії, що займається освітою, імміграцією, охороною здоров’я та захистом навколишнього середовища.