“Київстар” відключає популярну послугу, що відбувається: “Вже не можна буде підключити”

Новини

Мобільний оператор “Київстар” нещодавно підняв тарифи на свої послуги. Тепер же компанія повідомила про зміни, що градують. Зокрема мобільний оператор Київстар вирішив закрити популярну послугу абонентам.

Про це українців попередили на офіційному порталі мобільного оператора. today.politeka.net

Йдеться про послугу “Додатковий пакет програм” для користувачів “Київстар ТБ”. Стало відомо, з якою дати функцію вже не можна буде підключити.

Така інформація з’явилася на офіційному порталі мобільного оператора. Послуга “Додатковий пакет програм” припиняє дію з 23 червня 2023 року.

Тобто лише через три дні послугу буде закрито. Це стосується абонентів, які користуються домашнім інтернетом та тарифами “Все разом” із послугою “Київстар ТВ”. За допомогою цієї функції абоненти могли переглядати телевізор на кількох екранах за допомогою одного пакета.

Водночас наголошується, що це не вплине на використання пакету Київстар ТБ. Представники оператора пояснили, що абоненти і так матимуть змогу переглядати контент на п’яти різних пристроях одночасно.

Наприклад, на смартфоні, планшеті, телевізорі тощо. Тобто, ці послуги доступні без додаткової оплати. Абоненту потрібно лише оплачувати пакет телебачення, що діє, від Київстару.