Лавров поскаржився, що НАТО воює на боці України проти РФ

Новини

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров поскаржився, що країни НАТО беруть участь у війні проти Росії на боці України. До того ж Альянс залучений у “конфлікт” “глибше нікуди”.

Про це глава російського МЗС говорив за підсумками зустрічі з міністром оборони Ірану Хосейном Аміром Абдоллахіяном, повідомили росЗМІ. Сторони обговорили вказану тему під час переговорів (щоб подивитись відео, доскрольте до кінця новини)obozrevatel.com

“Обговорили ситуацію в Україні та навколо неї. Ми звернули увагу вкотре на підривну лінію країн НАТО, які втягнулися в конфлікт уже давно і втягуються в нього дедалі глибше, глибше вже, на мою думку, нікуди, і фактично воюють на боці “Київського режиму”“, – заявив Лавров.

m?lang=ua” width=”620″ height=”400″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>

Нагадаємо: раніше Лавров цинічно назвав “захист російськомовного населення України” причиною повномасштабної неспровокованої війни проти суверенної країни. Мовляв, Захід перестав виконувати свої зобов’язання та не залишив Москві іншого вибору.

Глава МЗС РФ поскаржився, що вкотре в історії РФ зіткнулася “з неприкритою агресією колективного Заходу”. Причому тепер як знаряддя “обрали українських неонацистів”.