“Леся на Порші, хлопці в окопі”: Нікітюк потрапила у скандал через кадр на заправці

Новини

Популярна українська ведуча Леся Нікітюк вирішила прорекламувати мережу відомих заправок, але потрапила під серйозну критику.

Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка активно веде соціальні мережі та розповідає про свої будні, поділилася новими кадрами в Інстаграм. Проте через рекламу мережі заправок, які нещодавно потрапили у скандал, саму Нікітюк також сильно розкритикували.

ведуча, скріншот Інстаграм

Причому не сподобалося українцям не лише те, що Леся Нікітюк влаштувала рекламу цієї мережі заправок, а й факт хвастощів. Артистка позує перед своїм авто, проте це не зупинило хейтерів. Більшість засоромила Нікітюк за зайву демонстрацію розкоші. Знайшлися і ті люди, які стали соромити Лесю за її зовнішність, яку вона нібито перекоїла.

«Ви сьогодні заправилися? Тому що я перевірю» – пише Нікітюк.

У відповідь артистка отримала досить неоднозначну реакцію:

«Продати б порш і купити 50 дронів, це була б реклама; Жахлива заправка! Після їх палива автомобіль стає на кап ремонт двигуна! Дуже прикро, що за гроші ви рекламуєте цю гімнозаправку;

Леся Нікітюк

Леся не ганьби на цих заправках, псуєш собі карму)); Леся, пальне там ламає автомобілі; Поки що в країні війна вони на поршах катаються та ходять із 14 айфонами; Лесю Іванівно, зірочка наша, зупиніться з губами, ви ж не Лобода;

Дивно, чому б не заправитися на іншій заправці, де таке ж паливо, а різницю закинути на ЗСУ?; Навіщо ці понти?; Лесюня, гроші не пахнуть? Блін, але у світі останніх подій та скандалів; Леся на Порші, хлопці в окопі» – пишуть під постом Нікітюк.